//www.dcbilisim.com.tr/dc-icerik/yuklemeler/2017/07/e-ticaret.jpg

 

 

  • 7/24 açık bir şubeniz olacağı için satışlarınız artacaktır.
  • Müşterileriniz için daha fazla ürün seçeneği sunabilirsiniz
  • Sanal mağazanız maddi yükünüzü azaltacağı için kâr oranınızı artırır.
  • Stok yapmak zorunda kalmaz, talebe göre satış yapabilirsiniz.
  • Ürünlerinizi daha detaylı anlatarak bulunduğunuz bölgede değil, bütün ülke genelinde satış yaparak işinizi büyütürsünüz.
  • Bu avantajları çok fazla sayıda sıralayabiliriz

e-Ticaret Sistemleri

Günümüzde zaman kavramı çok önemli bir olgudur. Artık insanlar ihtiyaçlarına en hızlı şekilde ulaşmak istiyorlar. Geniş ürün yelpazesine sahip internet ortamından alışveriş yapmak, insanların aradığına daha kolay ulaşmasını sağlıyor.

Ticaret yapanlar ise bu durumdan en iyi şekilde faydalanabiliyor. Kendi firmalarını ülke genelinde tanıtarak büyüyorlar ve insanlara hizmet ederek ülke ekonomisine katkıda bulunuyorlar

Peki e-ticaret sizin için neden önemli ?

Önemli olan hangi müşteri kitlesine ulaşmak istediğiniz ve ne satmak istediğinizdir. Biz bu konuda sizi aydınlatıyor ve iş yeriniz için en iyi platformu oluşturmayı amaçlıyoruz.

e-Ticaret Sistemleri

Bir çok farklı alt yapıya sahip e-ticaret çözümleri mevcuttur. Biz sizin istekleriniz doğrultusunda çalışarak en uygun ve en işlevsel yolu bulmaya çalışıyoruz.

e-Ticaret sistemleri üzerinde işlerinize özel paket ve modüller geliştirerek çalışmalarınızı daha işlevsel hale getiriyoruz.

Siz dilerseniz bütün e-ticaret tabanını adınıza lisanslı bir şekilde sıfırdan kodluyoruz.

Sizde internet üzerinden satış yapıp daha fazla kazanmak ve işlerinizi büyütmek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin..

Yazılım ve Elektronik Ürün Geliştirme Merkezi

Bize Yazın