//www.dcbilisim.com.tr/dc-icerik/yuklemeler/2017/07/masaustu.jpg

Masaüstü Programlama

Birçoğumuzun vazgeçilmesi bilgisayar programlarıdır. Bilgisayar programları yaptığınız işe özel, sadece sizin için yazılmış, bilgisayara kurulumu gerçekleştirilerek kullanabileceğiniz, veritabanını bilgisayarınızın diskini kullanarak saklayan yazılım türüdür. Peki avantajları nelerdir, biz neler yapıyoruz ?

  • Hangi işi yaptığınızın bir önemi yok, ne yapıyorsanız yapın, bunu düzenli yapmak zorundasınız. Bilgisayar programları işlerinizi düzene sokar.
  • İhtiyacınız olan hesaplamaları, faturaları, barkodları, isimleri, adresleri vb bütün bilgileri bir deftere ihtiyacınız olmadan sizin için saklar

Bu konu hakkında sizlere şu şekilde yardımcı oluyoruz

Sizin istediğiniz programı yazabilmek için öncelikle sizin işinizi, en az sizin kadar biliyor olmamız gerekir. Akabinde ortaya çıkacak proje bütün ihtiyaçlarınızı karşılayan büyük bir yardımcınız olacaktır. Proje geliştirme aşamaları şu şekilde gerçekleşir;

  • Planlama : Yazılacak program için temel ihtiyaçlar belirlenir
  • Bilgi Mühendisliği : Yazılacak program için, işi müşteriden öğrendiğimiz, daha kalıcı ve akılcı çözümlerin üretilebildiği aşamadır.
  • Analiz : Sistemin işlevlerini ve kesin gereksinimleri açığa kavuşturmak ve sonucunda bunları belirli bir formatta dokümante ettiğimiz adımdır.
  • Tasarım: Müşterinin genel ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına ürünün özelliklerinin, işlevlerinin ve arayüzünün tanımlandığı aşamadır. Bu aşama müşterinin isteği doğrultusunda da gerçekleşebilir.
  • Kodlama : Tasarımı biten projenin kodlanması aşamasıdır. Bu aşamada ürün işlevsellik kazanır.
  • Test : Teslim edilmeden önce tarafınızca bir kaç gün yada bir kaç hafta boyunca deneme yaptığınız aşamadır.

Hatasız tamamlanan proje aşamaları sonucunda ürününüz tarafınıza anahtar teslim edilir ve bir yıl ücretsiz teknik destek alma hakkı kazanmış olursunuz.

Sizin de bir programa ihtiyacınız varsa işin uzmanları tarafından detaylı olarak bilgilendirilmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Yazılım ve Elektronik Ürün Geliştirme Merkezi

Bize Yazın