Evet, mağaza butonuna tıklayarak mağazamızda satılan ürünlere kolayca ulaşabilir ve satın alabilirsiniz
Satın alınan ürünler en geç iki iş günü içerisinde tarafınıza gönderilir.
Ürünün orjinal ambalajını bozmadan size gönderilen fatura ile birlikte mağazamıza geri gönderin. Ürününüz yenisi ile değiştirilecektir.
Tarla veya seralarda sulama esnasında bazı problemler ortaya çıkabilmektedir. Bunlardan bazıları; -Sulama esnasında tabanca fırlaması ya da tıkanması -Yeraltı sulama hortumlarında yırtılma ya da çizilme oluşması -Boru kelepçelerinin gevşeyerek su sızdırması -Hat değişimi sırasında önce açılması gereken diğer hattın açılmadan, aktif hattın yanlışlıkla kapatılması vb durumlarda cihazımız üzerine bağlanacak olan alarm ve ya telefon sistemi ile çiftçiye yüksek frekansta alarm çalarak haber eder ya da telefon veya mesaj ile haber eder, gerekirse su motorunu otomatik olarak devre dışı bırakarak olası yanma ve göçme durumundan sizi kurtararak büyük masrafların önüne geçer.
Cihazımız yüksek akım elektrik teknisyenleri yardımı ile kolayca kurulabilir. Cihazın role giriş çıkışlarını içeren bir devre şeması kutu içerisinde gize gönderilecektir.
Evet, opsiyonel olarak yerleştirilecek olan bir GSM modülü ile güvenlik cihazımız haberleşebilir. Böylece herhangi bir aksaklık durumunda size telefonla bilgilendirme sağlayabilir
Sanayi elektriği ile çalışan bölgelerde 1 yada 2 kW lık regülatörler kullanılması zorunludur. Regülatörünüz yoksa bile almanız tavsiye olunur, zira buzdolabı televizyon ve diğer cihazlarınız sanayi elektriğinin yüksek dalgalanmalar sonucu oluşturacağı tehlikelerden zarar görmez. Böylece bizden almış olduğunuz cihazda zarar görmeden çalışmış olacaktır. Eğer sanayii elektriği kullanıyor ve cihazımızı regülatör beslemesi ile çalıştırıyorsanız garanti kapsamı içindedir, aksine sanayii elektriği ile regülatörsüz direkt olarak 2 fazdan besleme yapıyorsanız garanti kapsamı dışındadır. Bunun dışında şehir şebekesi ile çalıştırılan yerler garanti kapsamı içindedir ve garanti süresi 2 yıldır.
Bilgisayarınıza büyük ihtimalle fidye virüsü bulaştı ve dosyalarınız şifrelendi. Eğer fidye virüsü bulaştığından eminseniz cihazınızı işyeri adresimize kargolamanız gerekmektedir. Laboratuvar ortamında incelendikten sonra sizinle tekrar iletişime geçilecektir. Fidye virüsü olduğundan emin değilseniz, bilgisayarınıza uzak bağlantı kurarak incelememizda fayda vardır.
Fidye virüsü veya diğer şifreleme işlemleri için net bir zaman veya fiyat indeksi çıkarmak zordur. Şifrelenen dosyanın veriyapısı, passlength adı verilen şifre uzunluğu ve kullanılan algoritma çalışma süresini etkileyebildiği için doğru orantılı olarak bu durum faturanızada yansıyacaktır. Durum hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Web sitelerinin ve diğer programların fiyatı istemiş olduğunuz web sitesinin veya programın özelliğine göre değişmektedir. Sayfa sayısı, yazılan kod satır sayısı, tablo sayısı çalışma zamanını ve toplam faturayı doğrudan etkilemektedir. Daha net bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.
Yaptığımız web siteleri ya da programlar için her yıl yazılım için kira ödemezsiniz. Sadece hosting ve domain kira bedellerini her yıl ya da istediğiniz ardışık yıllarda ( 5 yılda bir ) yenilemek zorundasınız.
Sonuçlanan bütün projelerimiz için bir yıl ücretsiz teknik destek servisimiz mevcuttur. Bu süre içerisinde siz gerekli tecrübeyi kazanacaksınız.
Evet, bilgisayar arızalarınız ve ağır bakım ihtiyaçlarınız için (oyun yükleme, mp3 cdsi vb basit işlemler hariç) bilgisayarlarınızı teknik servisimize getirerek sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.
Evet, CCNA sertifikasına sahip arkadaşlarımız ile kamera, Mobese ve alt yapı ağ döşeme ve ağ kurulumu hizmetleri verilmektedir.

Yazılım ve Elektronik Ürün Geliştirme Merkezi

Bize Yazın